Zlepšíme výsledky vašeho projektu díky sociálním sítím.

Reklamní kampaně pro váš projekt vytváříme na sociální síti Facebook, která má v České Republice přes 5 000 000 uživatelů, 77% z nich se přihlašuje na sociální síť Facebook každý den (více než 4 000 000 uživatelů).

  • Cílíme pouze na uživatele, které se zajímají o vaše produkty nebo služby.
  • Soustředíme se na výkon reklam a jejich návratnost v podobě zvýšení návštěvnosti a tržeb.
  • Pravidelně reklamy kontrolujeme a optimalizujeme pro lepší výsledky.
  • Máme za sebou stovky realizovaných kampaní, tudíž vycházíme především z našich praktických zkušeností.

Proč spolupracovat s námi?

Optimalizace pro zisk

Reklamy tvoříme s cílem zvýšení prodejů. Reklamy neustále optimalizujeme pro zisk. Důležitá je pro nás návratnost reklam.

Pravidelná správa kampaní

Pravidelně budeme spravovat vaše kampaně a optimalizovat je pro lepší výsledky. Součástí je také neustálá tvorba nových reklam dle zájmu vašeho segmentu zákazníků.

Dlouhodobá spolupráce

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci. Nejedná se o jednorázový proces vytvoření reklam, ale neustálé zlepšování výsledků vašich kampaní.

Úspěšné výsledky

Služby, které nabízíme jsou založeny na reálných výsledcích. Máme za sebou stovky realizovaných kampaní, díky kterým jsme přinesli projektů tisíce objednávek a stovky tisíc návštěv.

0

+ Přivedených návštěvníků

0

+ Přivedených objednávek

0

+ Přivedených tržeb (Kč)

Postup při tvorbě reklamních kampaní

Začneme analýzou vašeho projektu a vašich produktů nebo služeb. Vytipujeme si segment produktů nebo služeb, který budeme uživatelům na platformě Facebook nabízet.

Zvolíme vhodnou cílovou skupinu pro váš sortiment nabídky. Budeme cílit podle věku, pohlaví nebo zájmů vašich potenciálních zákazníků. Můžeme zacílit na konkrétní kraj, region nebo město.

Vytvoříme jednotlivé reklamní kampaně, včetně grafiky a textů. Následně reklamy spustíme dle domluveného rozpočtu.

Po spuštění kampaní následuje jejich optimalizace pro zisk, reporting výsledků a následná správa těchto kampaní a tvorba nových dle úspěšnosti daného sortimentu.

Máte zájem o naše služby?